Představujeme vám společnost Motic – předního výrobce digitálních mikroskopů

Motic byla založena v roce 1988 jako technicky nejmodernější průmyslová společnost specializující se na výrobu klasických kombinovaných mikroskopů. Od té doby se společnost stala globální značkou s distribučními centry v Kanadě, Německu, Hongkongu, Španělsku a Spojených státech.

Výrobní základna v Číně se skládá ze čtyř výrobních továren, která je výrobním a konstrukčním ústředím společnosti Motic Xiamen. Výzkumné a vývojové centrum Xiamen má více než 100 profesionálních inženýrů a techniků, kteří jsou odpovědní za optický, mechanický, průmyslový, elektronický a softwarový vývoj.

Během devadesátých let společnost začala vyvíjet dostupné digitální řešení pro mikroskopy, které se skládá ze zobrazovacího hardwaru a aplikačního softwaru. Jednalo se o hodnotnou investici, která posunula společnost Motic na jednu z předních výrobních značek digitálních mikroskopických produktů.

Publikováno: 09.01.2018

  • Mikroskopy Motic
  • Sídlo výrobce mikroskopů Motic
  • Mikroskopické preparáty v mikroskopu Motic
  • Nákres mikroskopu Motic

Copyright © 2018, Intraco Micro.
Veškeré texty, obrazové přílohy a fotografie jsou výlučným vlastnictvím společnosti Intraco Micro s.r.o. a jejich použití podléhá písemnému souhlasu.

Design / code Kinet