Italský výrobce mikroskopů OPTIKA – 45 let zkušeností

OPTIKA Itálie je jednou z předních společností ve výrobě a distribuci vzdělávacích a laboratorních zařízení se 45-letou zkušeností ve výrobě vědeckých přístrojů. Lidé po celém světě spoléhají na produkty a řešení od společnosti OPTIKA při významných objevech a nejrozmanitějších aplikací. Naše hlavní cíle jsou motivovány touhou ke zlepšení zkušeností zákazníků, vytvářením inovativních technologií, zajištěním nejvyšších standardů kvality a rozšířením přístupu k našim produktům.

Mikroskopy OPTIKA Itálie nabízí více než 100 modelů s kompletním příslušenstvím, které odpovídají a vyhovují všem potřebám zákazníků od vzdělávacích aplikací až po výzkum.

Všechny výrobky společnosti OPTIKA podléhají přísnému procesu kontroly jakosti, při kterém je 100% zboží individuálně testováno, aby byly zajištěny nejvyšší standardy kvality podle firemního poslání: úspěch zákazníka!

Publikováno: 09.01.2018

  • OPTIKA
  • OPTIKA
  • OPTIKA
  • OPTIKA

Copyright © 2018, Intraco Micro.
Veškeré texty, obrazové přílohy a fotografie jsou výlučným vlastnictvím společnosti Intraco Micro s.r.o. a jejich použití podléhá písemnému souhlasu.

Design / code Kinet