Široký sortiment mikroskopů a příslušenství pro školy

Pro základní, střední ale i vysoké školy máme připravený široký sortiment mikroskopů a dalšího příslušenství v různých cenových hladinách. Vybírat můžete z mikroskopů a kamer značek Dino-Lite, Motic, Euromex, Optika nebo z příslušenství, které zahrnuje sady trvalých preparátů, přeparační soupravy, ruční mikrotomy, podložní a krycí skla atd.

S výběrem mikroskopů i příslušenství Vám rádi poradíme. Doporučujeme i návštěvu našeho prezentačního centra mikroskopické techniky v Tachlovicích, kde se můžete podrobně seznámit s námi nabízeným sortimentem.

Pokud dáváte přednost rychlému nákupu nebo již máte přesnou představu co budete kupovat, můžete využít náš e-shop Mikroskopy-Optika.cz

Pro školy a státní instituce je dopravné při objednání zboží nad 6.000,- Kč vč.DPH ZCELA ZDARMA!

Platba na fakturu (splatnost 14 dnů).

Pro školy a státní instituce jsme připraveni zajistit faktury dle požadavků, ať se bude jednat o vlastní zdroje nebo o dotace z EU. Dle potřeby lze k daňovému dokladu (faktuře) sepsat vlastní číslo objednávky nebo číslo projektu, dále vám můžeme potvrdit provedení platby, dle vašeho vzoru, které se vydává na žádost příjemce dotace.

Povinnost uchovávat doklady a umožnit kontrolu:
umožníme všem subjektům oprávněným k výkonu kontroly projektu, z jehož prostředků je dodávka hrazena, provést kontrolu dokladů souvisejících s plněním zakázky, a to po dobu danou právními předpisy ČR k jejich archivaci.

  • INTRACO MICRO spol s.r.o. – optické mikroskopy a zobrazovací technika
  • INTRACO MICRO spol s.r.o. – optické mikroskopy a zobrazovací technika
  • INTRACO MICRO spol s.r.o. – optické mikroskopy a zobrazovací technika

Copyright © 2023, Intraco Micro.
Veškeré texty, obrazové přílohy a fotografie jsou výlučným vlastnictvím společnosti Intraco Micro s.r.o. a jejich použití podléhá písemnému souhlasu.

Design / code Kinet